-
14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu.
-
Dostarczamy do wszystkich krajów UE w ciągu 1-5 dni!
-
Cło i podatki wliczone w cenę
W pełni licencjonowana Beretta M92A1 – identyczna z wersją Sharp pod względem wymiarów, wagi i wykończenia
Waży 1 kg, podobnie jak oryginał, i ma mechanizm odrzutowy, który zapewnia tłumienie odrzutu. Ta replika wiatrówki M9A1 jest idealna dla tych, którzy chcą mieć najsłynniejszy pistolet świata w swojej kolekcji.
Przy każdym strzale zamek cofa się, co powoduje odrzut. Pod lufą znajduje się szyna montażowa 21 mm, umożliwiająca montaż latarki lub lasera, jeśli jest to pożądane.
- Licencjonowana Beretta
- 21 mm
- Spust podwójnego działania
12 g CO2 z odrzutem – jak to działa
Do magazynka wkładany jest 1 nabój CO2 12 g wraz z kulkami BB kal. 4,5 mm. Z każdym strzałem zamek cofa się, co dodaje odrzutu i realizmu. Zamek blokuje się w tylnym położeniu po opróżnieniu magazynka, tak jak w wersji Sharp.
Zalecamy smarowanie uszczelek i części ruchomych silikonem w sprayu. Wyciągacz dwustronnego działania.
21 mm
Pod lufą znajduje się szyna 21mm służąca do montażu latarki lub lasera, jeśli zajdzie taka potrzeba.
| Type | Pistolet |
|---|---|
| Długość | 215mm |
| Waga | 1061g |
| Pojemność magazynka | 18 strzałów |
| Kaliber | Kulka 4,5 mm |
| Rail | 21 mm |
| Blowback | Tak |
| Napęd | Nabój Co2 12g |
| Prędkość wyjściowa | 106 mps/350 kl./s |
| Energia | 2,6 dżuli |
| Producent | Umarex |
| Lufa gwintowana | NIE |
Klient dokonuje zakupu towaru na własne ryzyko i odpowiada za przestrzeganie wszystkich lokalnych wymogów prawnych dotyczących zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu towarów dostępnych w sklepie internetowym.
Dotyczy to między innymi ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballa, które mogą podlegać szczególnym przepisom dotyczącym broni i amunicji.
W kraju przeznaczenia mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu tych towarów, za które sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Wszelkie opłaty lub koszty (w tym opłaty administracyjne, walidacja, podatki i cła) są w gestii klienta.
Korzystanie z ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballowych wymaga odpowiednich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Produkty te nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.