-
14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu.
-
Dostarczamy do wszystkich krajów UE w ciągu 1-5 dni!
-
Cło i podatki wliczone w cenę
CCCP radziecki pistolet - 4,5 mm Pistolet pneumatyczny - 3 dżule!
Wybierz wersję całkowicie metalową lub polimerową
Ta stylowa replika jest oparta na klasycznym pistolecie TT-33, który wprowadzono w 1933 roku jako nowy broń boczna Armii Czerwonej.
Ta broń przejęła kontrolę Rewolwer Nagant 1895, następcą TT-33 był Premier Makarowa pistolet.
Ten pistolet pneumatyczny jest dostępny w wersji metalowej z odrzutem lufy oraz polimerowej wersji bez odrzutu lufy. Idealnie nadaje się do strzelania do tarczy i strzelania z broni ręcznej.
Aby szybko rozpocząć przygodę ze strzelaniem z lampą błyskową, polecamy następujące produkty:
- Opakowanie 25 sztuk Naboje CO2
- Zestaw testowy 4500 śrutów stalowych
- Migające 14 x 14 cm (50 szt.)
- Łapacz piłek 14 x 14 cm
Jak to działa
Pistolet wykorzystuje 12 g CO2 jako materiał pędny i strzela kulami BB kalibru 4,5 mm.
Ustawić Nabój CO2 i magazynek do pistoletu, usuń zabezpieczenie - pistolet jest teraz gotowy do strzelania tarczowego!
Będzie strzelać. Tak szybko, jak tylko potrafisz nacisnąć spust. W pudełku znajduje się standardowy magazynek na 15 naboi, narzędzia i instrukcja obsługi.
Tutaj znajdziesz
- Kule
- CO2 (12 g CO2)
| Type | Pistolet |
|---|---|
| Długość | 195 mm |
| Waga | 389g |
| Pojemność magazynka | 15 strzałów |
| Kaliber | Kulka 4,5 mm |
| Rail | NIE |
| Blowback | NIE |
| Napęd | Nabój Co2 12g |
| Prędkość wyjściowa | 122mps/400fps |
| Energia | 3 dżule |
| Lufa gwintowana | NIE |
Klient dokonuje zakupu towaru na własne ryzyko i odpowiada za przestrzeganie wszystkich lokalnych wymogów prawnych dotyczących zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu towarów dostępnych w sklepie internetowym.
Dotyczy to między innymi ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballa, które mogą podlegać szczególnym przepisom dotyczącym broni i amunicji.
W kraju przeznaczenia mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu tych towarów, za które sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Wszelkie opłaty lub koszty (w tym opłaty administracyjne, walidacja, podatki i cła) są w gestii klienta.
Korzystanie z ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballowych wymaga odpowiednich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Produkty te nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.