-
14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu.
-
Dostarczamy do wszystkich krajów UE w ciągu 1-5 dni!
-
Cło i podatki wliczone w cenę
Całkowicie metalowy AIRSOFT z mocowaniem 21 mm do lornetki lub celownika kolimatorowego
- mocowanie 21mm
- gwint tłumika CCW 14 mm
- Zielone światłowodowe przyrządy celownicze
- Podziel slajd
- Zestaw do konwersji CO2
Gaz z przedmuchem - jak to działa
Napełnij magazynek
Zalecamy smarowanie wszystkich ruchomych części, a także uszczelek i zaworów. regularnie stosować spray silikonowy.
Zamek Split-Slide, tłumik i montaż celownika - 21 mm
Zamek jest dwuczęściowy, przy czym tylna część cofa się przy każdym strzale, natomiast przednia pozostaje całkowicie nieruchoma. Pozwala to na przymocowanie do broni celownika optycznego lub kolimatora (montaż 21 mm).
Na spodniej stronie lufy znajduje się także szyna 21 mm służąca do mocowania latarki lub lasera, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Pistolet ma gwint 14 mm CCW (w zestawie osłona gwintu), co umożliwia zamontowanie tłumika, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Tutaj znajdziesz
- Kule, gaz
- Tłumiki
- Zakres
- Latarnia
- Laser
| Type | Pistolet |
|---|---|
| Długość | 250 mm |
| Waga | 900g |
| Hop-Up | Nastawny |
| Pojemność magazynka | 23 strzały |
| Kaliber | 6 mm |
| Rail | 21 mm |
| Blowback | Tak |
| Napęd | Gaz miękki |
| Prędkość wyjściowa | 100 mps/328 kl./s |
| Energia | 0,99 dżuli |
| Producent | Nuprol |
| Tryb fotografowania | Półautomat |
Klient dokonuje zakupu towaru na własne ryzyko i odpowiada za przestrzeganie wszystkich lokalnych wymogów prawnych dotyczących zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu towarów dostępnych w sklepie internetowym.
Dotyczy to między innymi ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballa, które mogą podlegać szczególnym przepisom dotyczącym broni i amunicji.
W kraju przeznaczenia mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu tych towarów, za które sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Wszelkie opłaty lub koszty (w tym opłaty administracyjne, walidacja, podatki i cła) są w gestii klienta.
Korzystanie z ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballowych wymaga odpowiednich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Produkty te nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.