14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu.
Dostarczamy do wszystkich krajów UE w ciągu 1-5 dni!
Cło i podatki wliczone w cenę
Półautomatyczna wiatrówka firmy Umarex, wierna kopia Beretty CX4. Tutaj w cenie zestawu z WIELOMA fajnymi dodatkami.
W tym wydaniu znajdziesz również:
-Dwójnóg Walther QSB
-Luneta celownicza Walther 4 x32.
-
-Amortyzator
Posiada magazynek na 30 naboi ołowianych, co zapewnia niesamowitą precyzję.
Wyposażony również w wysokiej jakości lufy gwintowane firmy Umarex
Posiada 21-milimetrową szynę montażową Weaver, która nie jest typową wąską szyną dla wiatrówek, lecz szeroką, taką jak w oryginale, a także dwustopniowy spust.
Zasilany nabojem CO2 o wadze 88 g, który wystarcza na około 250 strzałów.
W tym modelu wystarczy włożyć nabój CO2 i załadować magazynek, aby oddać strzał. Strzela tak szybko, jak szybko naciśniesz spust – za tę cenę nie znajdziesz lepszej zabawy. Pasuje do każdego członka rodziny równie dobrze.
Ta broń wygląda i zachowuje się jak oryginał.
Sztyft jest najwyższej jakości, syntetyczny, niespotykany w produktach innych marek niż Umarex.
W zestawie twarde plastikowe etui bez dodatkowych kosztów!
| Type | Karabin |
|---|---|
| Długość | 781 mm |
| Waga | 02.04 |
| Pojemność magazynka | 30 strzałów |
| Kaliber | Pellet 4,5 mm |
| Rail | 21 mm |
| Blowback | Tak |
| Napęd | Nabój Co2 88g |
| Prędkość wyjściowa | 175 mps/574 kl./s |
| Energia | < 7,5 J dżuli |
| Producent | Beretta |
| Lufa gwintowana | Tak |
| Tryb fotografowania | Półautomat |
Klient dokonuje zakupu towaru na własne ryzyko i odpowiada za przestrzeganie wszystkich lokalnych wymogów prawnych dotyczących zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu towarów dostępnych w sklepie internetowym.
Dotyczy to między innymi ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballa, które mogą podlegać szczególnym przepisom dotyczącym broni i amunicji.
W kraju przeznaczenia mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu tych towarów, za które sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Wszelkie opłaty lub koszty (w tym opłaty administracyjne, walidacja, podatki i cła) są w gestii klienta.
Korzystanie z ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballowych wymaga odpowiednich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Produkty te nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.
Dzięki UPS otrzymasz szybką i niezawodną dostawę prosto do domu, niezależnie od tego, gdzie w UE mieszkasz.
Od początku naszej działalności w 2004 roku obsłużyliśmy już ponad 400 000 zadowolonych klientów.
Bezpieczne płatności dzięki naszym certyfikowanym rozwiązaniom płatniczym. Płać za pomocą Shopify Pay, Paypal lub Revolut.