-
14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu.
-
Dostarczamy do wszystkich krajów UE w ciągu 1-5 dni!
-
Cło i podatki wliczone w cenę
Ponadczasowa klasyka – zasilana CO2 – łatwa w użyciu – pojemność magazynka 12 nabojów!
Idealny karabin dla tych, którzy chcą się pobawić w strzelanie rekreacyjne lub do tarczy w ogrodzie. Crosman 1077 to model, który jest obecny na rynku od wielu lat i jest jednym z naszych najlepiej sprzedających się wiatrówek zasilanych CO2. Wynika to głównie z jego doskonałej konstrukcji, lekkości, łatwości obsługi i świetnego „czynnika zabawy”!
12 g CO2 – Jak to działa
Karabin jest półautomatyczny, co oznacza, że strzelasz tak szybko, jak naciskasz spust. Magazynek mieści do 12 śrutów kalibru 4,5 mm. W zestawie znajduje się 12-strzałowy magazynek, który jest umieszczany w większym korpusie, co zapewnia bardziej realistyczne wrażenia z ładowania. Karabin jest zasilany 12-gramowymi nabojami CO2. 1 nabój CO2 12 g umieszcza się w przedniej części łoża, a każdy nabój wystarcza na około 40 strzałów w odpowiednich warunkach.
Cel
Karabin wyposażony jest w przyrządy celownicze, szczerbinka jest regulowana, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, można przymocować celownik teleskopowy lub kolimatorowy do 11-milimetrowego mocowania na górze karabinu.
Super fajny karabin do strzelania tarczowego!
Karabin dostarczany jest bez lunety, CO2 i naboi.
Tutaj znajdziesz
- Pellety (Zaleca się wagę pocisku około 7,4 gr)
- CO2 (wkłady CO2 12g)
- Silikon
- Zakres (mocowanie 11 mm)
| Type | Karabin |
|---|---|
| Długość | 930mm |
| Waga | 1600g |
| Pojemność magazynka | 12 strzałów |
| Kaliber | Pellet 4,5 mm |
| Rail | 11 mm |
| Blowback | NIE |
| Napęd | Nabój Co2 12g |
| Prędkość wyjściowa | 190 mps/600 kl./s |
| Energia | 7,7 dżuli |
| Producent | Crosmana |
| Lufa gwintowana | Tak |
| Tryb fotografowania | Półautomat |
Klient dokonuje zakupu towaru na własne ryzyko i odpowiada za przestrzeganie wszystkich lokalnych wymogów prawnych dotyczących zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu towarów dostępnych w sklepie internetowym.
Dotyczy to między innymi ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballa, które mogą podlegać szczególnym przepisom dotyczącym broni i amunicji.
W kraju przeznaczenia mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu tych towarów, za które sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Wszelkie opłaty lub koszty (w tym opłaty administracyjne, walidacja, podatki i cła) są w gestii klienta.
Korzystanie z ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballowych wymaga odpowiednich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Produkty te nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.