-
14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu.
-
Dostarczamy do wszystkich krajów UE w ciągu 1-5 dni!
-
Cło i podatki wliczone w cenę
Znany pistolet Gamo PCP z wbudowaną pompką - wiatrówka na śrut 4,5 mm
Jeśli szukasz precyzji, niskich kosztów utrzymania i dużej mocy, to Gamo PR-45 jest idealny dla Ciebie! Pistolet jest bardzo tani w eksploatacji, ponieważ do strzelania potrzebujesz tylko śrutu, a w Game-On znajdziesz szeroki wybór. peletki, nauszniki i łapacze pocisków - Wszystko czego potrzebujesz!
Firma Gamo od wielu lat dostarcza wysokiej jakości broń, a PR-45 to pistolet pneumatyczny, który ma zapewnić strzelcowi wszystko, czego potrzebuje do oddawania precyzyjnych strzałów od razu po wyjęciu z pudełka, kładąc szczególny nacisk na łatwość obsługi, precyzję i moc.
Będziesz potrzebować jeszcze kilku produktów, zanim będziesz gotowy do zdjęć. Możemy polecić...
Pellet JSB Exact Express - Migające 17x17cm - Łapacz kul 17x17 cm
Wbudowany pistolet pompowy PCP – jak działa
Ładowanie broni odbywa się poprzez uniesienie górnego zamka, włożenie śrutu i opuszczenie lufy. Bębenek jest następnie napełniany powietrzem, a śrut trafia do komory nabojowej. To niezawodny i wydajny system, a przy tym bardzo tani w eksploatacji!
Regulowane przyrządy celownicze i gwintowana lufa
Niezbędne dla każdej broni precyzyjnej są regulowane przyrządy celownicze, a szczerbinka w Gamo PR-45 jest łatwa w regulacji. Pistolet pneumatyczny jest wyposażony w gwintowaną lufę stalową, która zapewnia pociskowi stabilną trajektorię lotu.
Wyczyść lufę za pomocą zestaw do czyszczenia regularnie, a otrzymasz wytrzymałą i dobrą broń, która trafia 10 strzałów na odległość 10 cali!
Tutaj znajdziesz
- Pellety (Zaleca się stosowanie peletek o wadze do 8 g)
| Type | Pistolet |
|---|---|
| Długość | 275 mm |
| Waga | 880g |
| Pojemność magazynka | 1 strzał |
| Kaliber | Pellet 4,5 mm |
| Rail | NIE |
| Blowback | NIE |
| Prędkość wyjściowa | 121 ms/400 kl./s |
| Energia | 7,5 dżuli |
| Producent | Gamo |
| Lufa gwintowana | Tak |
| Tryb fotografowania | Pojedynczy strzał |
Klient dokonuje zakupu towaru na własne ryzyko i odpowiada za przestrzeganie wszystkich lokalnych wymogów prawnych dotyczących zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu towarów dostępnych w sklepie internetowym.
Dotyczy to między innymi ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballa, które mogą podlegać szczególnym przepisom dotyczącym broni i amunicji.
W kraju przeznaczenia mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu tych towarów, za które sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Wszelkie opłaty lub koszty (w tym opłaty administracyjne, walidacja, podatki i cła) są w gestii klienta.
Korzystanie z ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballowych wymaga odpowiednich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Produkty te nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.