-
14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i prawo do zwrotu.
-
Dostarczamy do wszystkich krajów UE w ciągu 1-5 dni!
-
Cło i podatki wliczone w cenę
W pełni licencjonowany 6,5” . Pistolet pneumatyczny 44 Magnum - S& replika .177cal
W całości metalowy i identyczny z wersją Sharp. Świetny pistolet treningowy lub jako ozdoba na półce. Ten .44 Magnum Smith
Jak to działa - 12 g CO2
Włóż 1 nabój CO2 12 g do chwytu i napełnij każdą łuskę 1 kulką BB 4,5 mm. Naboje są wprowadzane do lufy jak w ostrym rewolwerze, a rewolwer posiada spust pojedynczego/podwójnego działania.
Muszka tylna jest regulowana w pionie i poziomie.
Świetny rewolwer z oryginalnymi oznaczeniami i logotypami. To prawdziwa replika rewolweru Smitha w kalibrze .44 Magnum.
| Długość | 308mm |
|---|---|
| Waga | 1315g |
| Pojemność magazynka | 6 strzałów |
| Kaliber | Kulka 4,5 mm |
| Rail | NIE |
| Blowback | NIE |
| Napęd | Nabój Co2 12g |
| Prędkość wyjściowa | 123 mp/s/404 kl./s |
| Energia | 3 dżule |
| Lufa gwintowana | NIE |
Klient dokonuje zakupu towaru na własne ryzyko i odpowiada za przestrzeganie wszystkich lokalnych wymogów prawnych dotyczących zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu towarów dostępnych w sklepie internetowym.
Dotyczy to między innymi ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballa, które mogą podlegać szczególnym przepisom dotyczącym broni i amunicji.
W kraju przeznaczenia mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zakupu, posiadania, użytkowania lub transportu tych towarów, za które sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Wszelkie opłaty lub koszty (w tym opłaty administracyjne, walidacja, podatki i cła) są w gestii klienta.
Korzystanie z ASG (broni miękkiej), wiatrówek i replik paintballowych wymaga odpowiednich środków bezpieczeństwa i ostrożności. Produkty te nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia.